Save The Capybara
🎯 Nasıl Oynanır?
Tıkla ve Çiz
Hakkında
Save The Capybara, tarayıcında ücretsiz oynayabileceğin rahatlatıcı bir bulmaca oyunudur. Oyun Casual, Draw, Drawing gibi temalar etrafında şekillenir ve Save The Capybara severler için tam isabettir. Save The Capybara oynamak için indirme, kurulum veya üyelik gerekmez — sayfa açılır açılmaz başlar ve hem bilgisayarda hem mobil tarayıcıda akıcı çalışır. Hemen oyna, yüksek skorun peşine düş, favorilerine ekle ve benzer bulmaca oyunlarını keşfet!
SSS
▸ Save The Capybara nasıl oynanır?
Tıkla ve Çiz
▸ Save The Capybara ücretsiz mi?
Evet, Save The Capybara tamamen ücretsizdir. Üyelik veya ödeme gerekmez; sayfayı aç ve hemen oyna.
▸ Save The Capybara için indirme gerekiyor mu?
Hayır. Save The Capybara bir HTML5 oyunudur ve doğrudan tarayıcında çalışır — indirme veya kurulum yoktur.
▸ Save The Capybara telefonda oynanır mı?
Evet, Save The Capybara mobil tarayıcılarda (telefon ve tablet) da oynanabilir.